karton pudło opakowanie

Szanowni Państwo!

pudła kartonowe opakowania kartonowe tektura falista

Firma P.P.H.U. AGA-TOM zajmuje się zaopatrzeniem i produkcją opakowań kartonowych, jak również dostarczaniem artykułów pomocniczych przy procesie pakowania takich jak: folie, taśmy, palety kartonowe, narożniki czy wypełniacze.

Cieszymy się, że od momentu powstania w 2001 roku udało nam się stać integralną częścią polskiego biznesu. Osiągnęliśmy pozycję nie tylko ważnego branżowego medium, ale też - co w przypadku każdego przedsięwzięcia biznesowego jest wartością podstawową - zaufanie odbiorców, czyli Państwa.

kartony dla przemysłu opakowania dla przemysłu

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by autorytet zbudowany na Państwa zaufaniu był widoczny we wszystkich naszych działaniach, dlatego właśnie zatrudniamy najlepszych specjalistów z branży, wszystkie zamówienia realizujemy terminowo, mając świadomość, że największą wartością jest profesjonalna obsługa i dostarczanie opakowań kartonowych o jak największej wytrzymałości i doskonałej jakości. To dzięki Waszej pomocy produkujemy i dostarczamy opakowania przyjazne dla środowiska naturalnego.

Pomimo ogólnoświatowego kryzysu firma wciąż się rozwija: w 2008 roku otworzyliśmy nasze przedstawicielstwo w Kaliningradzie, w 2009 zakupiliśmy kolejną działkę z przeznaczeniem na budowę magazynów.

Dziękujemy, że nam zaufaliście!

Państwa sukces i zadowolenie jest motorem do dalszego rozwoju naszej firmy.

Z poważaniem
Tomasz Barański
właściciel